ПРОСТО.

ШВИДКО.

ОПТИМАЛЬНО.

Безлімітний та надійний Інтернет для малого та середнього бізнесу у м. Києві, м. Одесі, м. Харкові від 620 грн/міс.

Новости

31.08.21

ВОССТАНОВЛЕНИЕ АВАРИЙНОЙ СИТУАЦИИ

Детальніше

30.08.21

АВАРИЙНАЯ СИТУАЦИЯ

Детальніше

05.07.21

UNLIMІTED становится UNLIMITEDFIBER, тарифы и условия остаются неизменными.

Детальніше

Оптоволоконна мережа

Оптоволоконна інфраструктура це запорука стабільності. На відмінну від ADSL або DOCSIS технологій, які використовують телефонний, або коаксіальний (телевізийний ) кабель відповідно, оптоволокона мережа це абсолютно сучасна технологія, яка пропускає високі швидкості та з перспективою на майбутнє.

Синхронна швидкість

Швидкість з’єднання, яка заявлена в тарифних планах Unlimited, є однаковою для скачування та завантаження в Інтернет, а також однаковою на Український та Світовий трафік. Ваші співробітники можуть використовувати додатки по всьому світу, такі як хмарні сховища, онлайн-додатки, відео-послуги одночасно без погіршення якості та з меншими затримками.

Справжній безліміт

Не хвилюйтеся за трафік, ми дійсно пропонуємо безлімітні тарифні плани - взагалі немає прихованих умов за перевищення даних.

Контроль використання трафіку

Ми щасливі, коли ваш бізнес зростає. Водночас це означає, що потрібно збільшити пропускну здатність Вашого Інтернет. Ви можете завжди відправити запит до наших спеціалістів, щоб відслідкувати, яку кількість трафіку Ваша компанія зараз використовує і розширити, за необхідності на більш швидкий пакет.

Технічна підтримка 24/7

Ми готові допомогти вам і вашому бізнесу залишитися в режимі онлайн 24/7/365.

Додаткові IT послуги

Якщо ви не маєте свого адміністратора, який міг би організувати і підтримувати мережу у вашому офісі, ми пропонуємо додаткові послуги власного IT відділу, який готовий забезпечити для вашого бізнесу організацію та надійну підтримку локальної мережі офісу

Спеціалісти відділу продажів готові проконсультувати по всім питанням, щодня з 09:00-21:00

Заповніть заявку, щоб підключитись або дізнатись більше про послуги Unlimited

Назва компанії*

Адреса підключення *

Ваше Ім’я *

E-mail*

Телефон*